Доводчик для вхідних дверей - зручний і корисний пристрій.

Ми пропонуємо доводчики верхнього монтажу на двері від 25 до 120 кг.

Наші доводчики волого і морозостійкі! Гарантована (перевірена тестами) робота при температурі -35 ° С ... + 45 ° С

Як вибрати доводчик

Важливі два параметра - вага двері і її розміри. Якщо ви купуєте доводчик на заміну, заміряйте у старого посадочні розміри, тобто міжкрепіжну відстань по довжині і шириниі корпусу. Тоді ви зможете встановити новий пристрій за колишніми отворів.

Дуже важливо підібрати правильно доводчик, так як якщо доводчик буде занадто легкий, то він не дотягне двері і навпаки занадто важкий доводчик ускладнить відкривання дверей.

Таблица

Чи всім дверям потрібен дотягувач?

Функція доводчика - закривати двері і зробити це закривання плавним. Двері не будуть стукати, а значить довше прослужать механізми - петлі, замок. Як правило, дверні доводчики встановлюються на двері там, де проходять великі потоки людей: вхідні двері в парадне, офіси, торгові центри, магазини, клініки та інші установи, щоб не допускати тепловтрати з будівлі.

Тому ставити дверний доводчик на вхідних дверях в квартиру зазвичай не потрібно.

Іноді встановлюють доводчик на двері в приватному будинку, оскільки вуличні двері як правило більш масивні і ризик проникнення холоду і пилу з вулиці зростає.

Які буваю доводчики?

Верхній доводчик

Найбільш поширений тип доводчика для вхідних дверей. Такий доводчик кріпиться нагорі полотна або над ним. Такі ви бачили в магазинах і офісах.


Напольний доводчик
Такі доводчики невидимі і не впливають на дизайн двері. Підлоговий доводчик встановлюється внизу двері і витримує вагу конструкції до 300 кг.


Прихований доводчик
Прихований доводчик встановлюється всередині полотна вхідних дверей. Найпоширеніший вид таких доводчиків - петля-доводчик. Невеликий пристрій розташовується в механізмі дверної петлі. Однак приховані доводчики через мініатюрності не можна ставити в масивні конструкції. Приховані доводчики рідко застосовуються в сучасних дверях.

Дверні доводчики: правила експлуатації
ВАЖЛИВО! Як правило, якщо доводчик вийшов з ладу, відремонтувати його не вдасться. Доведеться купувати і встановлювати новий. Ось кілька основних пунктів, які продовжать справну роботу доводчика:
1. Не залишайте двері з доводчиком відкритою надовго (не можна підпирати!)
Колі заносите в приміщення меблі або інші речі, на час від'єднайте механізм доводчика. Ні в якому разі не підпирайте двері з доводчиком цеглою або важкої коробкою. Так механізм швидше вийде з ладу.

2. Не відкривайте більше, ніж на 90 градусів

Стандартний кут відкривання дверей з встановленим доводчиком - 90 градусів. Щоб внести великогабаритні предмети і необхідно відкрити двері більше, знову ж таки - від'єднайте доводчик.

3. Як регулювати доводчик

Доводчик на вхідних дверях зазнає впливу атмосферних явищ - перепади температур, мороз і спеку. Все це впливає на структуру масла, яке міститься всередині доводчика. Зміна структури масла вимагає регулярного змазування доводчика, щоб виключити тертя і знос, а регулювання дозволить герметично і плавно закривати двері в режимі «літо» і «зима».

Це пов'язано з тим, що влітку масло більш рідке і двері доводчик закривається швидше, а взимку в'язке, тому доводчик працює повільно. Для справної роботи доводчика проводите регулювання два рази в рік.

Як встановити доводчик на вхідні двері?

Верхній доводчик можна встановити самостійно, в кожній одиниці товару у нас є вкладиш з шаблоном установки, але це вимагає певних навичок. Ми радимо і в цьому випадку звернутися до майстра.

У нашому магазині DveriLock (Дверілок) Ви можете підібрати дверний доводчик на двері від 25 до 120 кг в трьох найпопулярніших кольорах, які легко адаптуються на двері: білий, сірий і коричневий.