|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Міжкімнатний механізм Gavroche GR 90S-WC призначений для установки на міжкімнатні двері з додатковим замиканням за допомогою поворотника. Корпус замка виконаний із сталі. Замок має додаткові отвори для установки ручок на стяжках. Даний міжкімнатний замок комплектується відповідною планкою, саморізами.
Відгуки 1
Швидко відправили, все як у описі.
GAVROCHE Універсальний замок GR 90S-WC AB
Артикул
1029
В наявності
273 грн
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Модифікація | Замок під фіксатор |
|---|---|
| Механізм | Металевий |
| Колір | Бронза |
| Міжцентр | 90 мм |
| Віддалення ключового отвору (Backset) | 50 мм |
| Розмір планки | 196*18 мм |
| Тип дверей | для міжкімнатних дверей |
| Матеріал | Сталь |
| Тип монтажу | Врізний |
| Бренд | GAVROCHE |
| Країна виробництва | Китай (ТМ Франція) |
| Артикул | 1029 |
