|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Засувка дверна GAVROCHE GR 70 WC призначена для установки на міжкімнатні двері з додатковою фіксацією з допомогою поворотника.
Відгуки 2
Дякую продавцю за консультацію і допомогу у виборі товару. Все підійшло!
Вітаю! Поламався язичок у такого замка на межкінатних санвузлових дверях. Підкажвть, будь ласка, хочу придбати новий на заміну. До Вас можна кудись під'їхати в Києві? Дякую
GAVROCHE Компактний замок GR 70 WC AB
Артикул
1017
В наявності
201 грн
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Модифікація | Замок під фіксатор |
|---|---|
| Механізм | Металевий |
| Колір | Бронза |
| Міжцентр | 70 мм |
| Віддалення ключового отвору (Backset) | 50 мм |
| Розмір планки | 165х20 мм |
| Тип дверей | для міжкімнатних дверей |
| Матеріал | Сталь |
| Тип монтажу | Врізний |
| Бренд | GAVROCHE |
| Країна виробництва | Китай (ТМ Франція) |
| Артикул | 1017 |
