|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Міжкімнатний механізм Gavroche GR 85S-EC призначений для установки на міжкімнатні двері з додатковим замиканням за допомогою євроциліндрами. Корпус замка виконаний із сталі. Замок має додаткові отвори для установки ручок на стяжках. Механізм має перевагу перед звичайними замками через наявність карбонової засувки, завдяки якій двері буде закриватися безшумно. Даний міжкімнатний замок комплектується відповідною планкою, саморізами.
Новий відгук або коментар
GAVROCHE Універсальний замок під циліндр GR 85S-EC AB
Артикул
1032
В наявності
261 грн
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Модифікація | Замок під євроциліндр |
|---|---|
| Механізм | Металевий |
| Колір | Бронза |
| Міжцентр | 85 мм |
| Віддалення ключового отвору (Backset) | 50 мм |
| Розмір планки | 196*18 мм |
| Тип дверей | для міжкімнатних дверей |
| Матеріал | Сталь |
| Тип монтажу | Врізний |
| Бренд | GAVROCHE |
| Країна виробництва | Китай (ТМ Франція) |
| Артикул | 1032 |
