|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Міжкімнатний магнітний механізм GAVROCHE 96М-WC призначений для установки на міжкімнатні двері двері з додатковим замиканням зсередини за допомогою поворотника. Корпус замка виконаний з оцинкованої сталі. Замок має додаткові отвори для установки ручок на стяжках. Двері закриваються без клацання, тяжіння магніту відбувається плавно і безшумно
Новий відгук або коментар
GAVROCHE Магнітний замок GR 96М-WC MSCB
Артикул
copy_1025
В наявності
391 грн
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Модифікація | Замок під фіксатор |
|---|---|
| Механізм | Магнітний |
| Колір | Матовий хром |
| Міжцентр | 96 мм |
| Віддалення ключового отвору (Backset) | 50 мм |
| Розмір планки | 196*18 мм |
| Тип дверей | для міжкімнатних дверей |
| Матеріал | Сталь |
| Тип монтажу | Врізний |
| Бренд | GAVROCHE |
| Країна виробництва | Китай (ТМ Франція) |
| Артикул | copy_1025 |
